CALLIOPE احمدی نژاد وزیر احمدی نژاد خبر

CALLIOPE: احمدی نژاد وزیر احمدی نژاد خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بررسی بودجه از ۸ بهمن در صحن مجلس ، مصوبه کمیسیون تلفیق جهت بخشش مشروط جرایم بدهکاران بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت که بودجه هشتم بهمن ماه در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

بررسی بودجه از ۸ بهمن در صحن مجلس ، مصوبه کمیسیون تلفیق جهت بخشش مشروط جرایم بدهکاران بانکی

مصوبه کمیسیون تلفیق جهت بخشش مشروط جرایم بدهکاران بانکی/ بررسی بودجه از ۸ بهمن در صحن مجلس

عبارات مهم : کمیسیون

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت که بودجه هشتم بهمن ماه در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا با اشاره به مصوبات جلسه امروز کمیسیون تلفیق، گفت: به منظور تشویق تولیدکنندگان و تسویه مطالبات بانک ها و موسسات مالی چنانچه مشتریان بدهی خود را از تاریخ سررسید تا آخر شهریور ۹۷ تسویه کنند، بانک ها و موسسات مالی و بانکی مکلفند اصل و سود خود را مطابق قرارداد اولیه و بدون اعتصاب جریمه دریافت و تسویه نمایند.

بررسی بودجه از ۸ بهمن در صحن مجلس ، مصوبه کمیسیون تلفیق جهت بخشش مشروط جرایم بدهکاران بانکی

وی افزود: در مصوبه دیگری دولت مکلف شد بخشی از خدمات دارویی بیماران نازایی یا ناباروری را مشمول بیمه سلامت قرار داده و بخشی از هزینه بیماران متابولیک و ام اس و اوتیسم را همانند بیماران خاص محاسبه و پرداخت کند.

به گفته وی، در مصوبه دیگری دولت مکلف شد پروتکل مورد نیاز خدمات سرپایی عمومی و تخصصی با استفاده از راهنمای بالینی جهت حداقل ۷۰ خدمت مهم را ظرف مدت سه ماه تصویب کند. همچنین دولت مکلف شد پرداخت شرکت های بیمه گر درمانی پایه جهت خدمات سرپایی تخصصی را حداکثر ظرف مدت سه ماه بعد از تحویل اسناد ثبت شده است در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر اجرایی کند و پرداخت به ارائه کنندگان خدمت در سطوح متفاوت پایه را در مناطق فوق در اولویت قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت که بودجه هشتم بهمن ماه در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ اضافه کرد: در مصوبه دیگری وزارت بهداشت با همکاری شرکت های بیمه ای پایه سلامت مکلف شد حداکثر ظرف مدت دو ماه نسبت به اصلاح نظام پرداخت جهت حداقل ۱۲۰ خدمت که دارای بار مراجعه اوج و بار هزینه اوج هستند اقدام کند.

وی همچنین از مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق خبر داد که بر اساس آن دولت مجاز است در حمایت از تولید محصولات کشاورزی در قالب جبران بخشی از یارانه سود و کارمزد تسهیلات بانکی کمک های بلاعوض پرداخت یارانه و سایر مشوق ها از محل طرح های کمک های فنی و حرفه ای بخش کشاورزی و منابع طبیعی و آب اقدام کند.

یوسف نژاد همچنین یادآور شد: جلسه امروز کمیسیون تلفیق در شیفت سوم ادامه دارد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته گزارش کمیسیون تلفیق فردا تقدیم هیات رییسه مجلس می شود و بعد از چاپ گزارش نمایندگان هم ۱۰ روز وقت دارند پیشنهادات خود را تقدیم هیات رییسه مجلس کنند و بودجه بعد از ۱۰ روز (یکشنبه ۸ بهمن) در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

بررسی بودجه از ۸ بهمن در صحن مجلس ، مصوبه کمیسیون تلفیق جهت بخشش مشروط جرایم بدهکاران بانکی

واژه های کلیدی: کمیسیون | پرداخت یارانه | بدهکاران بانکی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz