CALLIOPE احمدی نژاد وزیر احمدی نژاد خبر

CALLIOPE: احمدی نژاد وزیر احمدی نژاد خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا به ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۶ برنز رسیدند.

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی های داخل سالن آسیا

عبارات مهم : ایران

ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی های داخل سالن آسیا به ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۶ برنز رسیدند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان کشور عزیزمان ایران در رشته های متفاوت ورزشی امروز (یکشنبه) و در نهمین روز از بازی های داخل سالن آسیا در علاقه آباد ترکمنستان به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل آن ۳ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۶ مدال برنز جهت کاروان ورزشی کشور عزیزمان ایران بود.

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

نتیجه های کاروان ورزشی کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی های داخل سالن آسیا به شرح زیر است:

کشتی آزاد

ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا به ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۶ برنز رسیدند.

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در آخر مسابقه های ۴ وزن نخست به یک مدال طلا به وسیله مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم، یک نقره حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم و ۲ مدال برنز نادر حاج آقانیا در وزن ۵۷ و فرزاد عموزاد خلیلی در وزن ۶۵ کیلوگرم دست یافت.

وزنه برداری

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

ملی پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری کشور عزیزمان ایران موفق به کسب مدال نقره بازی های داخل سالن آسیا شد. علی هاشمی و علیرضا سلیمانی در این دسته جهت کشور عزیزمان ایران وزنه زدند.

هاشمی در یک ضرب۱۸۱ کیلوگرم، دوضرب ۲۲۰ کیلوگرم و مجموع دو حرکت ۴۰۱ کیلوگرم را ثبت کرد و مدال نقره گرفت.

ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا به ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۶ برنز رسیدند.

سلیمانی هم با ۱۸۱ یک ضرب، ۲۱۰ دوضرب و مجموع ۳۹۱ کیلوگرم چهارم شد.

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

فوتسال

تیم ملی فوتسال مردان کشور عزیزمان ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز(یک شنبه) در مرحله نیمه نهایی مسابقه های داخل سالن آسیا به مصاف افغانستان رفت و با کسب پیروزی هشت بر دو به فینال راه یافت.

تیم ملی فوتسال بانوان کشور عزیزمان ایران نیز در دیدار نیمه نهایی این مسابقه ها با شکست ۲ بر صفر برابر ژاپن از راهیابی به فینال مسابقه های داخل سالن آسیا بازماند.

بسکتبال ۳ نفره

تیم بسکتبال سه نفره بانوان کشور عزیزمان ایران که بعد از کسب مجوز حجاب، نخستین تجربه حضور خود در میادین بین المللی را تجربه می کرد، با شکست برابر میزبان این بازی ها به عنوان پنجمی رسید.

اسنوکر

تیم ملی اسنوکر کشور عزیزمان ایران با برتری ۳ بر صفر برابر قطر به مدال طلای اسنوکر تیمی بای های داخل سالن آسیا دست یافت.

همچنین تیم ملی ناین بال دوبل کشور عزیزمان ایران با قبول شکست ۹ بر ۳ برابر چین تایپه در مرحله نیمه نهایی به مدال برنز بازی های داخل سالن آسیا دست یافت.

کیک بوکسینگ

تیم ملی کیک بوکسینگ زنان کشور عزیزمان ایران به وسیله شهناز میرحیدری در وزن منهای ۵۵ به مدال طلا رسید و فاطمه علیزاده در وزن ۵۶- کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.در بخش مردان نیز ایرج مرادی در وزن ۶۳- کیلوگرم برنز گرفت.

شطرنج

شطرنج بازان کشور عزیزمان ایران در بخش استاندارد بازی های داخل سالن آسیا از کسب مدال بازماند. در دور هفتم و نهایی مسابقه های شطرنج (بخش استاندارد) بازی های داخل سالن آسیا، سارا خادم الشریعه و میترا حجازی پور با داشتن ۴ و ۴.۵ امتیاز در رده های ۱۳ و ۱۰ رده زنان قرار گرفتند.همچنین پرهام مقصودلو و پویا ایدنی نیز با ۴ و ۵ امتیاز در رده های ۱۴ و ۶ مردان قرار گرفتند.

شنا

در آخر مسابقه های مرحله فینال مسابقه های شنا در ماده ۵۰ متر پروانه مردان،مهدی انصاری از کسب مدال بازیهای داخل سالن آسیا بازماند. همچنین تیم شنای کشور عزیزمان ایران که با کسب رکورد یک دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۹۳ ثانیه موفق شده است بود به مرحله فینال این ماده راه یابد علیرغم کسب رکورد یک دقیقه و ۳۰ ثانیه و هیجده صدم ثانیه و کم کردن ۷۵ صدم ثانیه ای رکورد مرحله مقدماتی خود، نتوانست به مدال برسد و به مقام ششم این مسابقه بسنده کرد.

سامبو

همچنین در جریان مسابقه های رشته ورزشی سامبو نیز سعید مدنی نماینده کشور عزیزمان ایران در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم در دیدار رده بندی برابر نماینده قرقیزستان در حالیکه ۹ بر ۷ پیش بود با اعلام انصراف حریف از ادامه مبارزه به برتری رسید و مدال برنز را بر گردن آویخت.

ایرج امیر خانی نیز در دیدار رده بندی وزن منهای ۹۰ کیلو گرم در برابر تانیر بردیف از کشور میزبان(ترکمنستان) قرار داده شد و با حساب ۷ بر ۲ پیروز شد. او با این پیروزی دومین مدال برنز و دومین مدال کشور عزیزمان ایران در بخش سامبو را کسب کرد. سومین نماینده کشور عزیزمان ایران در این رشته، کردآبادی بود که نتوانست مدالی را جهت سامبوی کشور عزیزمان ایران کسب کند.

* کشتی آزاد:

مجتبی گلیج- طلا

حسین الیاسی – نقره

نادر حاج آقانیا – برنز

فرزاد عموزاد خلیلی – برنز

*وزنه برداری:

سهراب مرادی- طلا

علی هاشمی – نقره

علی میری-برنز

* کیک بوکسینگ

شهناز میرحیدری – طلا

فاطمه علیزاده – نقره

ایرج مرادی – برنز

* سامبو

سعید مدنی – برنز

ایرج امیرخانی – برنز

* کشتی سنتی:

محمد نادری(کشتی پهلوانی)-طلا

احمدمیرزاپور(کشتی پهلوانی)-طلا

ارشک محبی(کشتی پهلوانی)-طلا

الهه رضایی- نقره

اسماعیل امیری- برنز

حبیب الله ترابی-برنز

عبدالله ایری-برنز

قاسم دزی-برنز

ریحانه شیخیان- دو برنز

لیلا سیاهوشی- دو مدال برنز

حامد میرزاپور- نقره

زهرا یزدانی-۱ طلا و ۱نقره

سعیده رحیمی- دو برنز

زهرامحمودی-برنز

زهرامجدی-برنز

لیلا سالاروند-برنز

یاسر محمودی- دو مدال برنز

داوود عوض زاده- برنز

آسیه شجاعی- دو برنز

مریم احمدی-برنز

سحر غنی زاده- برنز

محمود پروانه- برنز

محمد غلامی- برنز

عبدالواحد محمدی-برنز

* تکواندو:

مرجان سلحشور(پومسه)-طلا

مهدی اسحاقی-طلا

مهدی جلالی- طلا

سعید رجبی- طلا

سروش احمدی- طلا

پریسا جوادی- طلا

عرفان ناظمی- طلا

هادی تیران ولی پور-نقره

پومسه تیمی مردان(محمد صادق فتوحی- علی سهرابی-کوروش بختیاری)-نقره

پومسه تیمی زنان(نرگس میناخانی،مرجان سلحشوری، مهسا صادقی)-برنز

کوروش بختیار(پومسه)-برنز

فاطمه مداحی- برنز

طیبه پارسا-برنز

* دوچرخه سواری:

تیم اسپرینت متشکل از محمد دانشور، احسان خادمی و علی علی عسگری- طلا

محمد دانشور- ۱نقره و ۱برنز

* جوجیتسو:

مسعود حسن زاده- دو مدال نقره

مسعود جلیلوند- طلا وبرنز

سوده کمندانی-برن

* دوومیدانی:

حسن تفتیان-طلا

کیوان باقرزاده-پرش ارتفاع-نقره

امیرمرادی-۸۰۰ متر-برنز

حسین کیهانی- برنز

رضا قاسمی-برنز

* موی تای:

علی زرین فر-طلا

کاوه سلیمانی_طلا

هاشم بیگی_طلا

فاطمه یاوری_نقره

سعیده غفاری_نقره

رضا احمدنژاد- برنز

امیر حسین کمره ای- برنز

زهرا بوربور-برنز

* کوراش:

بهزاد وحدانی-طلا

مجتبی زمانی مقدم-نقره

مجتبی نیک بین-نقره

کامران رستمی-نقره

شایان خیراندیش-برنز

زهرا باقری-برنز

امید تیزتک_برنز

قنبر علی قنبری_برنز

الیاس_علی اکبری-برنز

*بیلیارد و اسنوکر:

سهیل واحدی-نقره

اسنوکر تیمی – طلا

ناین بال دوبل – برنز

*سوارکاری:

داوود پوررضایی-برنز

واژه های کلیدی: ایران | مردان | مسابقه | رشته ورزشی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

نویسنده : blogzz